5 октября 2017 г, 17:02
takber


[Surf] VIP !russia-assault.ru
[Steam] takber : what happen ?
[R-A]-------------------------------------[R-A]
||| Вы были забанены
||| Ник: takber
||| IP: 62.209.10.3
||| Стим: STEAM_0:0:32901262
||| Забанен админом: ZeuS
||| Причина: AimBot ( Demo na forum ( ID 978 ))
||| Бан выдан: 05.10.2017 - 16:42:31
||| Забанен на: Навсегда
||| Еще осталось: Веки вечные
||| Бан истекает: Скончания веков
||| Разбан тут: russia-assault.ru
[R-A]-------------------------------------[R-A]
Kicked :"Вы забанены. Подробная информация в вашей консоли."
Completed demo

 

this admin always ... slap -- slay and kick me for no reason ! and today he give me banned ! 

 

this is the demo 

https://ufile.io/cont3

 

i am steamer player i have been play Cs since 2006 ! i am not kid for this kid admin to do his disrespect things ! 

 

i hope from u managers protect me when i am in server from suck admin like him 

 

ZeuS

Dear player, during the game process you received a huge number of complaints from the players of this server, this is one, two, while I watched you you were very curiously guided along the walls, ideally knew where your opponent is, as well as very accurately and very accurately hit every blow to the head!

And it's probably silly to call me a child when I have long passed the stage of the Soviet-old age, after viewing the DEMO it will be decided what to do with you further - do not panic so much!

takber

YOU HAVE NO RIGHT JUST FOR COMPLAINT BANNED WITHOUT REASON .. I HAVE ENOUGH TIME PLAY USING AWP IN GAMES 

IN OTHER COMMUNITY I AM MANAGER BOARED FOR AWP SERVER .. FOR THIS ACTION U MADE ITS MEAN U HAVE NO EPERINCE ! IN ADMIN SPECTATION !

 

AND U ALWAYS SLAY ME AND SLAP I WILL MAKE A COPMLAINT ABOUT U NEXT TIME WITH DEMO .. ALSO U SAY SOMETHING ABOUT ME IN RUSSIAN WORDS DONT MAKE ME 

FOLLOW UR MISTAKES ;) .. I AM GOOD ENOUGH TO TALK WITH UR MANAGER ABOUT UR ADMINS ! 

ZeuS

I want to inform you that I'm not at all interested in who you are or where you are, it's the first, as an administrator, I had to respond to a huge number of complaints in your direction, and that this is a skill or cheats I will decide, everything from you it was required to throw off the DEMO record of that moment that I could finally see this and that's it! What actually you did, now looking at your DEMO and making sure that you are an absolutely honest player, I will naturally scatter you and apologize for the situation, but you must understand me - this is my work.

4EPT

а коротко можно по русски) в анг не бум бум

Спасибо сказали: 135688
takber

THANK YOU FOR THAT .. BEST OF LUCK FOR ALL 

ZeuS
4EPT писал:

а коротко можно по русски) в анг не бум бум

Да я его забанил за подозрения в аимботе и вх, так как на него поступило огромное количество жалоб со стороны игроков, с причиной как там видно демо на форум и мой ID, вот он его скинул, говорит что он много лет администрировал, состоит в различных кланах, что он там стример и все в этом роде, так как то как он водил по стенам и бил четко в голову вызывало сомнения, сейчас посмотрев демо я вытащил его с бан листа так как он абсолютно чист. 

ZeuS
takber писал:

THANK YOU FOR THAT .. BEST OF LUCK FOR ALL 

You were removed from the ban leaf, I bring my personal apologies for this incident, but you understand me when I receive complaints, I must react!
Once again, sorry - pleasant game!

Спасибо сказали: takber
ZeuS
4EPT писал:

а коротко можно по русски) в анг не бум бум

Он уже на сервере, играет довольный, я извинислся что это моя работа и я должен реагировать на жалобы - у него притензий нет ) 

mad_CAT

Скажи мне Зевс, как можно банить СТИМ игрока на основании одних только жалоб? А лично за ним понаблюдать не? Завта мне начнут жаловатся что ты аимщик, мне тоже на основании одних только слов тебя банить?

Спасибо сказали: il_capitano, Gr1n
ZeuS
mad_CAT писал:

Скажи мне Зевс, как можно банить СТИМ игрока на основании одних только жалоб? А лично за ним понаблюдать не? Завта мне начнут жаловатся что ты аимщик, мне тоже на основании одних только слов тебя банить?

ну если ты прочитаешь повыше, то ты заметишь что за ним я проводил слежку, и свой бан выдал на основании того что его патроны практически всегда летят в голову раз, а два, это то что он вызывал и подозрения ВХ так как он всегда знал где находится противник!




Russia-Assault.ru